Revízie regálov

Vlastný montážny tím
Regálové systémy a iné konštrukcie postavené na mieru profesionálne a spoľahlivo.
V rámci služieb zabezpečujeme aj pravidelné revízie vašich regálových systémov.
Záručný a pozáručný servis
Poradenstvo
Vypracovanie cenovej ponuky zadarmo
Na trhu už od roku 2005
Komplexné riešenie skladovacích systémov
S VAMI OD
2005

Ak vo svojich skladových procesoch používate mechanické manipulačné zariadenia, je dôležité pravidelne kontrolovať stav vašich regálov. Poškodenie regálov môže viesť k nebezpečným situáciám, a preto je potrebné sledovať ich kondíciu. Nesprávna manipulácia, zaťažovanie a inštalácia môžu ohroziť bezpečnosť a spôsobiť zvýšené riziko nehôd.

Pravidelná kontrola regálov vám pomôže dodržiavať bezpečnostné predpisy a pracovať bezpečnejšie. Taktiež vám umožní odhaliť zlé postupy vo vašej prevádzke, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na zdravie a bezpečnosť vašich zamestnancov, a taktiež by mohli spôsobiť finančné zaťaženie.

Pri objednaní opravy regálov vám zabezpečíme:

  • Potrebné štandardné náhradné diely.
  • Diely k doporučenému doplneniu regálového systému.
  • Značenie regálov.
  • Prepravu materiálu.
  • Montážne práce a servis regálového systému vykonané kvalifikovanými pracovníkmi.
  • Prepravu dielov.
  • V prípade potreby vlastnú pracovnú plošinu.

V súlade s normou STN EN 15635 musia byť regálové systémy odborne skontrolované minimálne 1x za 12 mesiacov. Týmto zabezpečíte dodržanie potrebných bezpečnostných štandardov a zvýšite bezpečnosť vo vašom skladovom priestore.

Vaša bezpečnosť a bezpečnosť vašich zamestnancov sú našou prioritou. Pravidelnou kontrolou a potrebnými úpravami sa postaráme, aby vaše regálové systémy boli v optimálnom stave a plne bezpečné pre vašu prevádzku. Kontaktujte nás a radi vám poskytneme viac informácií o našich službách a prispôsobíme sa vašim individuálnym potrebám.

Scroll to Top