Oceľové plošiny

Vlastný montážny tím
Regálové systémy a iné konštrukcie postavené na mieru profesionálne a spoľahlivo.
V rámci služieb zabezpečujeme aj pravidelné revízie vašich regálových systémov.
Záručný a pozáručný servis
Poradenstvo
Vypracovanie cenovej ponuky zadarmo
Na trhu už od roku 2005
Komplexné riešenie skladovacích systémov
S VAMI OD
2005

Nadčasový viacpodlažný skladovací systém na mieru

Ponúkame viacpodlažný skladovací systém, ktorý je možné ľahko rozširovať a upravovať podľa stále sa meniacich požiadaviek skladu. Tento systém umožňuje kombináciu s paletovými regálmi a využitie rôznych prvkov, ako sú schody, nakladacie brány, výťahy a zábradlia. Jeden z hlavných benefitov tohto systému je jeho variabilita, ktorá umožňuje použitie rôznych typov podláh, vrátane drevotrieskových dosiek alebo perforovaných roštov podľa vašich potrieb.

Vďaka individuálnemu návrhu a výrobe je každá plošina na mieru prispôsobená konkrétnym požiadavkám a priestorovým podmienkam. Tým zaisťujeme, že váš skladovací systém je optimálne využitý a zaisťuje ľahký a efektívny prístup k uloženým veciam.

S naším viacpodlažným skladovacím systémom získate maximálnu flexibilitu a efektivitu pre vaše skladovacie potreby. Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s navrhnutím a realizáciou systému, ktorý plne zodpovedá vašim špecifickým požiadavkám.

delax.sk - komplexné riešenia pre regálové systémy
Modulárny viacpodlažný skladovací systém s variabilnými prvkami.

Viacpodlažný skladovací systém ktorý je možné roširovať a upravovať podľa meniacich sa požiadaviek skladu. Systém umožňuje kombináciu s paletovými regálmi a použitie rôznych prvkov ako sú schody, nakladacie bránky, výťahy a zábradlia.

Možnosť výberu podláh

Výhoda systému je aj variabilita, ktorá umožňuje použitie viac typov podláh ako drevotrieska, alebo perforované rošty. Plošina sa navrhuje a vyrába na mieru podľa konkrétnych požiadaviek.

delax.sk - komplexné riešenia pre regálové systémy

Nakonfigurujte si regál podľa vlastných predstáv.

Výslednú konfiguráciu môžte dopytovať online.

Scroll to Top