Valčekové dráhy

Vlastný montážny tím
Regálové systémy a iné konštrukcie postavené na mieru profesionálne a spoľahlivo.
V rámci služieb zabezpečujeme aj pravidelné revízie vašich regálových systémov.
Záručný a pozáručný servis
Poradenstvo
Vypracovanie cenovej ponuky zadarmo
Na trhu už od roku 2005
Komplexné riešenie skladovacích systémov
S VAMI OD
2005

Spádové skladovanie ľahkého tovaru vo forme kartónových krabíc je optimálne riešenie pre zavedenie systému FIFO (first in first out), čo zaručuje, že prvé naskladnené produkty budú aj prvé vyložené.

Tento systém funguje jednoducho a efektívne. Tovar je nakladaný z jednej strany regálu a potom sa posúva po valčekovej dráhe na druhú stranu, kde prebieha vyloženie. Mieru spádu regálov je možné regulovať a prispôsobiť konkrétnym požiadavkám skladovania. Navyše máte možnosť vybrať si príslušenstvo ako oddeľovače tovaru, brzdy a zarážky, ktoré zabraňujú spätnému pohybu.

Výhodou spádového skladovania je aj redukcia uličiek, čo šetrí priestor a zároveň zvyšuje efektivitu a rýchlosť manipulácie s tovarom. Vďaka tejto úprave môžete využiť dostupný priestor ešte lepšie a zvýšiť produktivitu skladovania.

V našej ponuke máme širokú škálu spádových regálov a príslušenstva, ktoré vám pomôžu optimalizovať váš skladovací systém. Kontaktujte nás a radi vám poskytneme viac informácií a poradíme s výberom najvhodnejšieho riešenia pre vaše potreby. Spolupráca s vami je pre nás dôležitá a tešíme sa na to, že vám budeme môcť poskytnúť profesionálne a kvalitné služby.

Nakonfigurujte si regál podľa vlastných predstáv.

Výslednú konfiguráciu môžte dopytovať online.

Scroll to Top