Rošty

Vlastný montážny tím
Regálové systémy a iné konštrukcie postavené na mieru profesionálne a spoľahlivo.
V rámci služieb zabezpečujeme aj pravidelné revízie vašich regálových systémov.
Záručný a pozáručný servis
Poradenstvo
Vypracovanie cenovej ponuky zadarmo
Na trhu už od roku 2005
Komplexné riešenie skladovacích systémov
S VAMI OD
2005

Všestranné skladovacie možnosti

Rošty a drevotrieska sa ukladá na nosníky a vytváraju plochu, ktorá rovnomerne prenáša zaťaženie na nosníky a stĺpy.
Takto vytvorená polica je vhodná pre skladovanie menších predmetov a krabíc. Drevotrieska aj rošty sú vnorené do konštrukcie výrazne nemenia svetlú výšku odkladacieho priestoru.

Drevotrieska ako alternatíva k roštom tvorí policu z plného materiálu. Surovú drevotriesku je možné použiť aj ako podlahu pri plošinách. Drevotrieska sa jednoducho prichytí s použitím Z profilov, ktoré umožnia vnorenie medzi nosníky.

Oceľové rošty sú tvorené štruktúrov nosných a spojovacích pásov, ktoré vytvárajú mrežu. Táto štruktúra je okrem políc vhodná aj ako podlaha.

Drôtené rošty sú zvarené drôty, ktoré vytvárajú mrežu. Této štruktúra je doplnená o nosné prvky ktoré vyšujú najvyšie možné zaťaženie. Drôtené rošty je možné vyrobiť na mieru, podľa požadovaného rozmeru aj zaťaženia.

Oceľové a drôtené rošty sú vhodné do klasických aj chladiarenských skladov. Otvory zapezpečujú rovnomerné šírenie teploty a v prípade požiaru, prienik vody na nižšie úrovne. Vyhotovenie je možné z pozinkovaného materiálu aj nástrek práškovej farby z palety RAL.

Drevotriesková výplň
Oceľové rošty
Sieťové rošty

Katalóg

Nakonfigurujte si regál podľa vlastných predstáv.

Výslednú konfiguráciu môžte dopytovať online.

Scroll to Top