Kontakt

Kontakt

Nižšie sa nachádzajú naše kontaktné informácie a kontaktný formulár. Neváhajte nás kontaktovať pomocou telefónneho čísla, emailu alebo formuláru. 

V rámci regálových systémov poskytujeme plnohodnotný servis – od nápadu, realizácie až po samotnú montáž. Následne sa vám v rámci nášho záručného a pozáručného servisu postaráme o funkčnosť systémov aj na ďalšie obdobie. Samozrejme, poradenstvo je jednou z našich hlavných náplní. Nakoľko klient si často nedokáže predstaviť lepšie usporiadanie či využitie priestoru, je potrebné priestor pozrieť a navrhnúť zmeny. V našom tíme sú školení pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami, určite vám radi poradíme a pomôžeme.Pozáručný servis je určený aj na produkty od iných výrobcov, nemusíte sa tak obávať nefunkčnosti do budúcna.  Montáž a návrh regálových systémov vieme zabezpečiť bez rizika a v krátkom časovom horizonte.
Pre bližšie informácie nás neváhajte Spoločnosť Delax s.r.o. poskytuje a zabezpečuje profesionálne služby výroby a následnej montáže regálových systémov. Regálové systémy vytvárame na mieru a požiadavku zákazníka. Odborná montáž elektroinštalácii, regálových systémov a iných konštrukcií je zaručená zaškolenými montážnymi pracovníkmi. Samozrejmosťou sú absolvované školenia BOZP, výškové práce, práce s manipulačnou technikou a i. Naša spoločnosť je flexibilná na požiadavky zákazníkov. Poskytuje bohatú ponuku regálo vých systémov a ich služieb.

kontakt
kontakt
kontakt

Spoločnosť Delax vám ponúka služby ohľadom montáže a revízie regálových systémov, samotné regálové systémy a kovovýrobu. Neváhajte nás kontaktovať.

Kontakt

Kontakt