Vjazdové regály

Vlastný montážny tím
Regálové systémy a iné konštrukcie postavené na mieru profesionálne a spoľahlivo.
V rámci služieb zabezpečujeme aj pravidelné revízie vašich regálových systémov.
Záručný a pozáručný servis
Poradenstvo
Vypracovanie cenovej ponuky zadarmo
Na trhu už od roku 2005
Komplexné riešenie skladovacích systémov
S VAMI OD
2005

Optimalizácia skladovania tovaru pomocou systémov LIFO a FIFO

Vjazdové regály sú skvelým riešením na uskladnenie rovnakého typu tovaru. Tento systém umožňuje použitie ako metódy LIFO (posledný prichádzajúci, prvý vybraný), tak metódy FIFO (prvý prichádzajúci, prvý vybraný). Jediný vozík jednoducho vojde priamo do regálu, čo šetrí priestor, pretože nepotrebuje prejazdné uličky.

Palety sú ukladané na špeciálne lyžiny z pozinkovaného plechu, zatiaľ čo vrchol rámu je spojený hlavovými nosníkmi, ktoré celej konštrukcii dodávajú potrebnú pevnosť. Vjazdové regály sú k dispozícii v dvoch verziách – jednostranných a prejazdných.

delax.sk - komplexné riešenia pre regálové systémy
Vjazdový regál

Jednostranný vjazdový regál umožňuje nakladanie a vykladanie iba z jednej strany. U tohto typu sa používa predovšetkým metóda LIFO. Vjazdové regály sú skvelou voľbou na zlepšenie účinnosti a optimalizácie vášho skladovacieho priestoru. S ich pomocou môžete dosiahnuť vyššiu hustotu uskladnenia a efektívnejšiu manipuláciu s tovarom.

Prejazdný regál

Prejazdný regál umožňuje nakladanie a vykladanie z oboch strán, čo umožňuje použitie metódy FIFO. Nezáleží na tom, či preferujete metódu FIFO alebo LIFO, vjazdové regály sú prispôsobené vašim potrebám. Kontaktujte nás a radi vám poradíme s výberom najvhodnejšej varianty pre váš sklad.

delax.sk - komplexné riešenia pre regálové systémy

Nakonfigurujte si regál podľa vlastných predstáv.

Výslednú konfiguráciu môžte dopytovať online.

Scroll to Top