Mobilné regály

Vlastný montážny tím
Regálové systémy a iné konštrukcie postavené na mieru profesionálne a spoľahlivo.
V rámci služieb zabezpečujeme aj pravidelné revízie vašich regálových systémov.
Záručný a pozáručný servis
Poradenstvo
Vypracovanie cenovej ponuky zadarmo
Na trhu už od roku 2005
Komplexné riešenie skladovacích systémov
S VAMI OD
2005

Revolučná úspora priestoru

Mobilný regálový systém je inovatívnou kombináciou klasických paletových regálov a posuvného podvozku. Tento unikátny systém umožňuje až 90% úsporu priestoru, ktorý by inak zaberali tradičné uličky medzi regálmi. To znamená, že môžete využiť viac priestoru na skladovanie vášho tovaru alebo materiálov.

Zvoľte mobilný regálový systém a získajte maximálne využitie priestoru, jednoduchú manipuláciu a bezpečnosť vášho skladu. S naším inovatívnym riešením sa váš sklad stane efektívnym a profesionálnym priestorom. Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme s výberom a inštaláciou tohto špičkového systému.

delax.sk - komplexné riešenia pre regálové systémy
Bezpečnosť a automatizácia

Bezpečnosť a stabilitu regálov zaisťujú robustné koľajnice, ktoré sú pevne vstavané do betónovej podlahy. To zaručuje, že regály sú stabilné a spoľahlivo fungujú aj pri manipulácii s ťažkými nákladmi.

Mobilný regálový systém je navrhnutý tak, aby bol ľahko ovládateľný, a to buď manuálne, alebo v automatizovanom režime. Vďaka tomu môžete jednoducho a efektívne prispôsobiť skladovací priestor vašim potrebám a požiadavkám.

Ideálne pre chladiarenske a mraziarenske sklady

Mobilný regálový systém je ideálny pre rôzne typy skladov, vrátane chladiarenských a mraziarenských skladov, kde je optimalizácia priestoru kľúčová. Vďaka flexibilite a výkonnosti tohto systému môžete vytvoriť účinný skladovací priestor pre všetky vaše potreby.

delax.sk - komplexné riešenia pre regálové systémy

Galéria

Nakonfigurujte si regál podľa vlastných predstáv.

Výslednú konfiguráciu môžte dopytovať online.

Scroll to Top