Kovové ochranné prvky

Vlastný montážny tím
Regálové systémy a iné konštrukcie postavené na mieru profesionálne a spoľahlivo.
V rámci služieb zabezpečujeme aj pravidelné revízie vašich regálových systémov.
Záručný a pozáručný servis
Poradenstvo
Vypracovanie cenovej ponuky zadarmo
Na trhu už od roku 2005
Komplexné riešenie skladovacích systémov
S VAMI OD
2005

Ochranné prvky

Sme špecializovaní na široký sortiment ochranných prvkov, ktoré zaisťujú bezpečnosť regálov, ľudí a strojov vo vašom prostredí.

Ochrana osôb je navrhnutá tak, aby vytvorila bariéru medzi uličkami a oblasťami, kde operujú manipulačné techniky. Týmto spôsobom minimalizujeme riziko nehôd a chránime vašich zamestnancov pred nebezpečenstvom.

Ochrana strojov zase definuje vyhradený priestor pre automatizáciu a zabraňuje vstupu nepovolaným osobám alebo inej technike. To pomáha zvýšiť efektivitu práce a minimalizovať riziko poškodenia strojov.

Naše sortiment zahŕňa aj čelnej ochrany a ochrany stojok, ktoré sú kľúčovým prvkom pre bezpečnosť regálových systémov. Tieto prvky následne minimalizujú poškodenie regálov v prípade kolízie, predlžujú ich životnosť a znižujú náklady na opravy a revízie.

Na výber máte rôzne varianty ochrán, vrátane tých vyrobených z dreva alebo kovu. Vždy sa s vami radi poradíme a spoločne vyberieme najvhodnejšiu alternatívu pre vaše špecifické potreby.

S našimi ochrannými prvkami môžete mať istotu, že vaše pracovné prostredie bude bezpečné, organizované a efektívne. Kontaktujte nás na konzultáciu a získanie ďalších informácií o našej ponuke.

Nakonfigurujte si regál podľa vlastných predstáv.

Výslednú konfiguráciu môžte dopytovať online.

Scroll to Top